Про нас

 

Автосервіс «Автоцентр» з 2000 року пропонує киянам та гостям столиці послуги комплексного обслуговування автомобілів. Перелік послуг підприємства включає в себе всі можливі види автомобільного ремонту і обслуговування, включаючи страхові випадки. А якість робіт вже встигли оцінити не тільки приватні клієнти, але і такі компанії, як ДП «Укрспирт» і ТзОВ «ТД« Міст Експрес ».

Все обладнання СТО вироблено в європейських країнах, а його кількості достатньо, щоб обслуговувати одноразово до 40 автомобілів з різних видів ремонту. Є й унікальні позиції. Наприклад, пост регулювання розвалу-сходження коліс, що дозволяє обслуговувати лімузини.

Для оперативного обслуговування автомобілів на станції є склад масел і витратних матеріалів, а необхідні запчастини доставляють на станцію в день ремонту машини. Автосервіс «Автоцентр» є авторизованим партнером компанії «Shell-Україна», віддаючи перевагу перевіреної часом продукції компанії. Але і побажання клієнтів тут обов'язково враховують.

Якість виконуваних на СТО робіт багато в чому обумовлено високим рівнем професіоналізму співробітників станції та їх багатим практичним досвідом. Майже всі майстри, а їх тут 35 чоловік, працюють на СТО «Автоцентр» з дня відкриття станції. Така сталість однозначно свідчить про грамотний підхід до організації праці на автосервісі і особистої зацікавленості кожного співробітника в роботі на результат.

Уважно стежать тут і за новими тенденціями в сфері ремонту та обслуговування автомобілів. При необхідності, майстри СТО відвідують курси та семінари для підвищення кваліфікації. Такі заходи регулярно влаштовують постачальники автозапчастин та обладнання для автостанцій.

wi-fi

Гарячі напої

Кафе

Сауна

Наша компанія

Для успішної роботи в будь-якій сфері необхідно розвивати бізнес і освоювати нові напрямки роботи. Автосервіс «Автоцентр» не є виключенням із цього правила. В найближчий час тут з'явиться служба по встановленню ГБО на автомобілі. Сьогодні це напрямок робіт виглядає дуже перспективно. Крім цього, досить привабливо виглядає можливість залишити машину на СТО в будь-який час доби, навіть вночі. А для клієнтів, бажаючих зачекати на свій автомобіль, на території автостанції є кімната очікування, ресторан і сауна. Необхідно визнати, що це дуже інтригуючі  умови для клієнтів, якими можуть похвалитися дуже мало автостанцій. Нанести візит на Автосервіс «Автоцентр» варто вже заради того, щоб переконатися особисто у наявності всього описаного вище. А заодно, можливо, стати ще одним постійним клієнтом цього автосервісу.

Автосервіс

Автосервіс
Автосервіс
Автосервіс
Автосервіс

Додаткова інформація

Контакти

м. Київ, пров. Карельський, 5
068-567-02-02
063-105-02-02
099-190-02-02
068-567-02-02
car100@ukr.net

Необхідні навички

Ми гарантуємо, що наші клієнти отримуватимуть роботи від поточного технічного обслуговування до капітального ремонту. Завдяки добре обладнаній механічній майстерні, яка має новітнє обладнання та висококваліфікованих і досвідчених працівників, ми добре кваліфіковані для діагностики та ремонту навіть найновіших моделей авто.

Отже, незалежно від того, на якому автомобілі ви приїдите, ви завжди можете залишити  його в  наших  руках без слідів тривоги. Незалежно від того, чи шукаєте ви регулярне технічне обслуговування автомобіля, діагностику та ремонт ходової, КПП та АКПП, дивигуна та ГБЦ, комп'ютерний розвал сходження, кузовний ремонт  чи інше, ми є кінцевим місцем призначення. Всі наші технічні фахівці сертифіковані  і мають багатий досвід, щоб забезпечити ремонт і обслуговування найвищого класу, кожного разу, коли ви пройдете через наші ворота.