Якісна автомийка на СТО "АвтоЦентр" в Києві
Автомийка "АвтоЦентр" - це сучасна автомийка Києва розташована в Дніпровському районі, яка завжди рада прийняти Вас і Ваш автомобіль.

Качественная автомойка на СТО "АвтоЦентр" в Киеве    Качественная автомойка на СТО "АвтоЦентр" в Киеве    Мойка автомобилей на Карельском 5 Днепровский и Дарницкий районы

Чому помити машину - це так важливо? Все дуже просто! Машини, як і люди, вимагають регулярного догляду за собою. Мийка автомобіля - це не тільки естетична складова питання, але і, що набагато важливіше, практична. В процесі їзди на автомобіль потрапляють найрізноманітніші за своєю природою і хімічним складом забруднювачі. При тривалому знаходженні таких забруднювачів на поверхні машини відбувається наступне: відбувається пошкодження лакофарбової поверхні автомобіля, частки забруднювачів що досліджує прямо на поверхню металу, запускаючи процес корозії. В результаті, може статися здуття фарби і іржавіння металу під нею. Додатково до всього, забруднення окремих деталей автомобіля може привезти до їх поломки і дорогого ремонту.

Тому, регулярне миття Вашого автомобіля - це найправильніше рішення. А робити це на автомийці "АвтоЦентр" - не тільки правильно, але ще й вигідно.

Чому, якщо автомийка в Києві - то варто вибрати "АвтоЦентр"?

Відразу про головне:

- величезний асортимент пропонованих послуг;
- сучасне професійне обладнання;
- висококваліфіковані співробітники;
- використання апаратів високого тиску;
- якісна автомобільна хімія від європейських виробників;
- дотримання технологій мийки;
- прибирання автомобіля не тільки зовні, але і всередині;
- обов'язкова повітряна сушка автомобіля;
- можливість передпродажної підготовки;
- цілодобове обслуговування;
- доступні ціни на автомийку;
І це далеко не всі наші переваги.

Автомийка "АвтоЦентр" - це чотири боксу обладнаних за всіма європейськими стандартами. Сучастнє устаткування, спеціальна технологія для додаткового очищення води, індивідуальний підхід до кожного автомобілю. З нами, Ваша машина в надійних руках.