В процесі експлуатації двигуна, яке б якісне паливо Ви не використали, на елементах паливної системи поступово накопичується забруднення, яке з часом погіршує, а в подальшому і зовсім виводить інжектор з ладу. 
СТО «АвтоЦентр» пропонує проводити очистку паливної системи бензинових і дизельних двигунів без попереднього розбирання (приблизно кожні 30000 км), що дозволить Вам підтримати заявлені характеристики свого автомобіля, забезпечити паливну економічність і контроль вихлопних газів, а також дозволить збільшити термін служби таких деталей, як лямбда-зонд і каталізатор.

Використовувана нами установка Wynn’s FuelServe® працює без розбирання компонентів паливної системи, а так само дає можливість легко під’єднатися до елементів паливної системи. Передбачено регулювання подачі рідини, що очищає в залежності від ступеня забруднення двигуна. Установка вимикається автоматично по завершенню процесу очищення паливної системи. Вбудований захист від переливу рідини, стрибків напруги і підключення з неправильною полярністю.

Застосування:

Wynn’s FuelServe® може бути приєднаний до всіх паливних систем, як бензинових (карбюратор, K-, KE-, L-, LE-, LH-, Mono-jetronic, Motronic, Renix, прямий впорскування, і т.д.) так і дизельних двигунів (форкамера і безпосереднє уприскування, коммон Рейлі, насос-форсунки).
Для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, водного транспорту і стаціонарного обладнання.
Тільки для використання разом з рідинами Wynn’s Injection System Purge (W76695) і Wynn’s Diesel System Purge (W89195).