Сертифікація авто з Америки, Європи, Азії

Сертифікація автомобілів, нові та б/у транспортні засоби з Європи, Америки, Канади, Кореї та інших країн. Ми співпрацюємо з п'ятьма освними органами сертифікації призначеними Міністерством Економічного Розвитку з оцінки відповідності дорожньо-транспортних засобів.

Сертифікація автомобілів

Перелік документів та фактори, що формують вартість процедури.

Сертифікація автомобілівДля розмитнення битого авто і постановки на облік б/у транспортного засобу в Україні, власнику необхідний список документів:

  • оригінал техпаспорта;
  • підтверджувач факту покупки квитанції (інвойс);
  • транспортна накладна з ім'ям одержувача;
  • паспорт і ІПН код клієнта.

Вартість цього процесу формується відповідно до виду транспортного засобу, його ціною, обсягом і типом двигуна, віком авто. Калькулятор розмитнення дозволить попередньо розрахувати фінальну цифру. Але остаточна вартість визначається на місці, після проведення огляду авто і експертизи. Наявність несправностей в механіці або пошкоджень кузова знижує ціни на аукціоні та при розмитненні.

Сертифікація автомобіля, як заощадити?

Згідно із законодавством, знижені на розмитнення тарифи стосуються певних типів машин з США або Канади. Щоб потрапити під категорію пільгових умов, зверніть увагу на авто, що відповідають нормам «Євро-5» і випущені на ринкe не раніше 2010 року. Обмеження стосуються і обсягу двигуна. Для бензинового вузла максимальний показник - 3,0. Для розмитнення авто з дизельними двигунами обсяг не повинен перевищувати 2,5 літра. На електромобілі діє єдиний акциз.

Послуги

У нас Ви можете отримати сертифікат відповідності на наступні види транспортних засобів:

Чому саме ми?

Невисока вартість послуг

Автомобіль з Європи - 3500грн.
Автомобіль з Америки - 6500грн.
Переобладнання автомобіля до відповідності стандартам ЄВРО-5 - 2500-4500 грн.

Оформлення сертифіката за 1 робочий день

Ми заповнимо всі необхідні заявки за Вас, що заощадить час проходження процедури оформлення сертифіката.

Досвід роботи на ринку сертифікації - 7 років (з 2010 року)

Звернувшись до нас Ви отримаєте кваліфіковану допомогу щодо сертифікації автомобілів в Україні.

При переобладнанні автомобіля ми виконуємо наступні вимоги:

Габаритні вогні

Передні габаритні вогні повинні бути білого кольору

1
Покажчики поворотів

а) На передньому крилі або дзеркалі повинні бути встановлені стаціонарні бічні покажчики поворотів оранжевого кольору. б) Задні покажчики поворотів повинні бути оранжевого кольору.

2
Протитуманні фари

а) Повинен бути встановлений стаціонарно задній протитуманний ліхтар червоного кольору (відстань від протитуманного ліхтаря до стопсігналов має бути не менше 100 мм, від дороги до нижнього краю протитуманного ліхтаря повинно бути не менше 250 мм і не більше 1000 мм до верхнього краю). Задній ПТЛ повинен включатися тільки після включення ближнього світла і вимикатися автоматично після виключення ближнього світла (після повторного включення ближнього світла ПТЛ не повинен загорятися автоматично). б) Задній ПТЛ повинен включатися окремим органом управління (не допускається паралельне підключення з передніми протитуманними фарами). в) Індикація включення заднього ПТЛ повинна виводитися або на дисплей або на кнопку включення. г) Якщо ПТЛ - один, то він повинен розташовуватися або строго посередині або ліворуч.

3
Спідометр

Спідометр повинен показувати швидкість в км/год, або на цифровому табло повинна бути можливість перемикання на км/год.

4
Тонування

а) Тонування лобового скла і передного бокового скла не допускається. б) Тонування світлотехніки не допускається.

5