Чіп-тюнінг

Послуги


Щоб забезпечити Вам максимальний комфорт від водіння вашим автомобілем, ми робимо ексклюзивний автотюнінг з метою підвищення потужності двигуна та з одночасним зменшенням витрат пального. Одним з найважливіших напрямків нашого сервісу чіп-тюнінг, який використовується в рамках корекції внутрішніх керуючих програм автомобіля і усунення швидкісних обмежень. Якість нашого сервісу одним з найважливіших показників успішної стратегії автосервісу, який в свою чергу є володарем міжнародного сертифікату TÜV. Довіра клієнтів - ключ нашого успіху, тому ми намагаємося надати всі гарантії для того, щоб наші клієнти завжди могли насолодитися комфортним водінням швидкісного автомобіля.

ЗНЯТТЯ ОБМЕЖУВАЧА ШВИДКОСТІ
Заміна заводських налаштувань щодо обмеження швидкості є частиною кожного тюнінгу, при налаштуванні і поліпшення характеристик автомобіля. Усунення обмежувачів швидкості, атомобіль повністю залежить від контролю водія, та в результаті повністю дозволяє регулювати швидкість самостійно.
НАЛАШТУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЯ
Ми розробляємо індивідуальні рішення для програмного забезпечення вашого автомобіля. Саме такий індивідуальний підхід обумовлює оптимальний результат для нашого клієнта, тим самим не завдає шкоди автомобілю.
ЕКО-ТЮНІНГ ТА ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ
В цьому випадку особливий акцент буде зроблений саме на оптимізацію автомобіля за допомогою різних технологій чіп-тюнінгу, а не на налаштувань його характеристик. Також важливу роль буде грати еко-тюнінг, який дозволяє зменшити витрату палива автомобіля. Залежно від стилю водіння і типу автомобіля, витрати пального можуть бути скорочені майже на 15%.
Чіп-тюнінг

НАЛАШТУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ


В області поліпшення налаштувань продуктивності Автоцентр пропонує широкий спектр усіх можливих послуг для високоякісного тюнінгу. Якщо, відповідно до  марки вашого автомобіля, кількість наданих послуг з чіп-тюнінгу будеуть недостатніми, ми звичайно ж зможемо розробити подальші рішення для поліпшення характеристик і продуктивності вашого автомобіля. Поряд з класичними настройками чіп-тюнінгу, ми також надаємо додаткове оснащення фільтрами, набором Catless Kits, турбонагнітачами, інтеркуллерами, системами вихлопу а також іншими компонентами тюнінгу на ваш вибір. 

Чіп-тюнінг

ЧІП-ТЮНІНГ 


Для автомобіля будь-якої марки, в залежності від його індивідуальних характеристик, буде підібране технічне обладнання, з метою забезпечення максимальної потужності цього автомобіля. Поряд з виcокию якістю сервісу по збільшенню потужності двигуна, системи нашого чіп-тюнінгу також мають високі терміни придатності та підлягають оптимізації. Завдяки багаторічному досвіду в області висококласного тюнінгу, ми є професіоналами по збірці високоякісного обладнання, з урахуванням особливостей марок авто. За допомогою застосування якісного чип-тюнінгу, кожен автомобіль буде оснащений з індивідуально налагодженою системою запалювання двигуна. Нам важливо, щоб для кожного автомобіля був підібраний повноцінний набір налаштувань, щоб в подальшому не виникало необхідності його поліпшення.

З моменту свого заснування під керівництвом Джиммі Пелка і Салаха Аламуді компанія PP-Performance зарекомендувала себе лідером в сфері професійного тюнінга, і сьогодні компанія PP-Performance виходить за рамки міжнародних рекордів по багаторічному досвіду в галузі двигунобудування, підвищення продуктивності автомобілів і еко-тюнінгу.

00000
ТЮНІНГОВАНІ АВТО
00000
ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
00
ФІЛІЙ ПО ВСЬОМУ СВІТІ