Заправка кондиціонера автомобіля

Заправка кондиціонерів автомобіля і регулярне обслуговування кліматичної установки автомобіля потрібні для забезпечення стабільного надходження холодного повітря в салон без збоїв.

Наш автосервіс зробить якісну заправку вузла і усуне можливі несправності. При необхідності ми допоможемо визначити витік холодоагенту і починають окремі елементи кондиціонера. Вашим автомобілем будуть займатися професійні автомеханіки з досвідом ремонту більше 15 років.

Обслуговування кондиціонера в нашому сервісі

Заправка автокондиціонера вимагає дотримання певних правил і рекомендацій виробника. Важливо заправляти якісний фреон, що забезпечує стабільну роботу кондиціонера і не представляє загрози для оточуючих. Ми використовуємо холодоагент типу R134. Він не запалюється і є безпечним для людей.

Якщо при включенні автокондиціонера, з дефлектора в салоні надходить неприємний запах, це свідчить про сильне забруднення установки. Запах виділяють накопичилися мікроби. Вони не тільки викликають дискомфорт для пасажирів, але і загрожують їх здоров’ю, проникаючи в дихальні шляхи. Позбутися від бактерій допоможе чистка кондиціонера і заміна салонного фільтра. СТО «АвтоЦентр» в Києві якісно і недорого відновить свіжість і потік холодного повітря з вашого кондиціонера.

Середня вартість заправки разом із заміною масла і фреону становить близько 700 гривень.

Наші послуги
Процесс заправки автокондиционера

Ми здійснюємо заправку кліматичних установок на всіх моделях автомобілів за доступними цінами. Заправка кондиціонерів автомобіля повинна проводитися точно! Відхилення від встановленої кількості фреону може плачевно закінчитися для всієї системи. Наш сервіс оснащений спеціалізованим обладнанням, що дозволяють швидко і точно залити холодоагент в кондиціонер вашої машини.

Рекомендації автовласникам

Щоб забезпечити стабільну роботу системи і зберегти комфорт в салоні, потрібно регулярна заправка кондиціонерів автомобіля і обслуговування вузла. Це стосується і нових автомобілів, куплених в салоні.

Діагностику і дозаправку потрібно проводити кожен сезон. Всі проблеми кондиціонера спливають, як правило, після зими. Тому не чекайте спеки, а відразу поспішіть в наш сервіс.